strona główna dodaj do ulubionych
...


    

Zapraszamy do wstępnego zapoznania się z naszą ofertą. Hotele/Pensjonaty zostały uporządkowane według landów i regionów, co ułatwi Państwu wyszukanie odpowiedniego noclegu.

Poprzez nasz portal mają Państwo dwie możliwości rezerwacji
(w zależności od danego obiektu):

Bezpośrednio u właściciela - warunki rezerwacji omawiają Państwo bezpośrednio z właścicielem. Po wypełnieniu formularza znajdującego się pod mapką, podają Państwo w języku angielskim lub niemieckim dokładny termin wyjazdu i ilość osób (dzieci/dorośli). Na podany przez Państwa adres e-mail skontaktuje się ktoś z hotelu/pensjonatu. Istnieje możliwość przetłumaczenia Państwa wiadomości na język niemiecki - prosimy o kontakt z naszym biurem.

lub

Za naszym pośrednictwem:
  1. Po wyborze hotelu/pensjonatu mogą Państwo wypełnić formularz (w języku polskim), znajdujący się pod mapką, podając nam dokładny termin wyjazdu i ilość osób (dzieci/dorośli).

  2. W ciągu najbliższych godzin/dni postaramy się sprawdzić dostępność miejsc w wybranym przez Państwa terminie (tłumaczymy również indywidualne pytania).

  3. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybrane przez siebie noclegi, rezerwujemy je wstępnie oraz wysyłamy do Państwa umowę (w rozumieniu kodeksu cywilnego), dotyczącą rezerwacji miejsc noclegowych w wybranym przez Państwa obiekcie. Po otrzymaniu umowy prosimy o podpisanie jej i odesłanie do nas pocztą lub przez e-mail. Jeżeli do pobytu jest więcej, niż 30 dni, prosimy o wpłatę 30% łącznej kwoty. Pozostałe 70 % wpłacacie Państwo na 30 dni przed wyjazdem. Po otrzymaniu zaliczki, rezerwujemy dla Państwa wybrane miejsca noclegowe. Jeżeli do wyjazdu jest mniej, niż 30 dni, prosimy o wpłatę łącznej kwoty.

  4. Po otrzymaniu całej kwoty za pobyt wysyłamy do Państwa mapkę dojazdu i pisemne potwierdzenie rezerwacji, które zabierają Państwo ze sobą do hotelu/pensjonatu celem okazania....


   promocje | o nas | kontakt    http://www.austria-narty.pl   
© 2006-2019 austria-narty.pl . All rights reserved . Wszystkie prawa zastrzeżone . Projekt i wykonanie projektowanie stron, www, msprojekt, Limanowa