strona główna dodaj do ulubionych

Pension Höfler
Miejscowość: Huben cena już od:
80 zł
Land: Tyrol
Region: Ötztal
Typ: Pensjonat
Wyżywienie: śniadanie
Ilość miejsc: 6 więcej...
Hotel Belmont
Miejscowość: Imst cena już od:
280 zł
Land: Tyrol
Region: Pitztal
Typ: Hotel
Wyżywienie: z wyżywieniem
Ilość miejsc: więcej...
Blasing Appartements
Miejscowość: Längenfeld cena już od:
392 zł
Land: Tyrol
Region: Ötztal
Typ: Apartament
Wyżywienie: bez wyżywienia
Ilość miejsc: 30 więcej...
Pension Alpenruhe
Miejscowość: Sölden cena już od:
161 zł
Land: Tyrol
Region: Ötztal
Typ: Pensjonat
Wyżywienie: możliwość wykupienia
Ilość miejsc: 35 więcej...
Alpengasthof Tanzstatt
Miejscowość: Schönberg-Lachtal cena już od:
0 zł
Land: Styria
Region:
Typ: Pensjonat
Wyżywienie:
Ilość miejsc: więcej...
Gasthof Alpenrose
Miejscowość: Spiss cena już od:
170 zł
Land: Tyrol
Region:
Typ: Pensjonat
Wyżywienie: z wyżywieniem
Ilość miejsc: więcej...
Berghotel Mariapfarr
Miejscowość: Mariapfarr cena już od:
240 zł
Land: Salzburg
Region:
Typ: Hotel
Wyżywienie: bez wyżywienia
Ilość miejsc: więcej......


   Nasza strona posiada najlepszą na polskim rynku ofertę hoteli i pensjonatów austriackich. Dlaczego? Ponieważ planując wyjazd na narty masz możliwość zarezerwować hotel bezpośrednio u właściciela i to bez znajomości języka niemieckiego. Wszystkie biura turystyczne zarabiają na klientach, lecz u nas podane ceny są bez dodatkowej opłaty.


Wybierz więc nocleg znajdujący się na naszej stronie a będziesz miał pewność, że nikt na Tobie nie zarabia!!!

Wyślij zapytanie w języku polskim do nas, lub do wybranego hotelu, a Twoje przygotowania do wyjazdu na narty ograniczą się tylko do spakowania sprzętu i zatankowania auta.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu w cudownej Austrii.

Republika Austrii leży w centralnej części Europy, w dorzeczu Dunaju. Z północy na południe rozciąga się na około 294 kilometrów, a z zachodu na wschód 575. Jest to kraj śródlądowy, w znacznej części górzysty. 2/3 powierzchni stanowią Alpy. Przecięte dolinami dzielą się na: wapienne Alpy Północne, krystaliczne zbudowane z gnejsów i łupków Alpy Centralne i wapienne oraz łupkowe Alpy Południowe. Prawie cały kraj przecina uroczy Dunaj ze swymi dopływami.

   Ważną dziedziną gospodarki jest turystyka. Austriacy kochają góry i dbają o to, by cywilizacja nie miała na przyrodę ujemnego wpływu. Rząd przeznacza nawet fundusze na to, by rolnicy dbali o swe posiadłości i budowali domy w tradycyjnym stylu. Dużą wagę przywiązuje się do ochrony przyrody. Na terytorium Austrii jest 177 obiektów chroniących krajobraz/ najwięcej ich znajduje się w Alpach.

  Wspaniałe parki Karwendel o powierzchni 72 tys. ha (grupa górska w Tyrolu), czy Wysokie Taury o powierzchni 258, 9 tys. ha. Krajobraz urozmaicają ostre granie, lodowce, rozległe doliny i kaskady, których wielką atrakcję stanowi wodospad Krimml (381 metrów wysokości). Prócz wspaniałego środowiska geograficznego liczne rzesze turystów do Austrii przyciąga też wspaniała architektura i obiekty kulturalne Wiednia i Salzburga. Główne regiony turystyczne to wspomniany już Tyrol, Salzburg i Karyntia, gdzie są wspaniałe schroniska i wyciągi narciarskie. Do Austrii na narty i nie tylko przyjeżdżają Niemcy, Włosi, Francuzi, Amerykanie, Czesi, Anglicy, Węgrzy no i oczywiście Polacy.


...


   promocje | o nas | kontakt    http://www.austria-narty.pl   
© 2006-2019 austria-narty.pl . All rights reserved . Wszystkie prawa zastrzeżone . Projekt i wykonanie projektowanie stron, www, msprojekt, Limanowa